Telefon: +90 (530) 169 48 00

Değerlerimiz

Disiplin

Çözüm odaklı çalışarak müşteri memnunyetini her zaman en üst seviyede tutarız. Alınan kararlara ve yapılan planlara sadık kalarak kurumsal menfaatlerimizi ve müşterilerimizin menfaatlerini koruruz.

Dürüstlük

Ticaret anlayışımız güven ve adalet temelleri üzerine kuruludur. Razor Makina olarak verdiğimiz sözleri her zaman tutar ve sözünüzü tutmak isteriz. Sorumluluklarımızı sonuna kadar yerine getirerek başarının haklı gururunu yaşamaktayız.

Saygı

Müşterilerimizle, tedarikçilerimizle, iş ortaklarımızla ve mesai arkadaşlarımızla olan tüm ilişkilerimizde saygımızdan ödün vermemekteyiz. Sizlerin taleplerini öngörerek bekletilerinizi aşan ürünler ve hizmetler sunmaktayız.

Güven

Müşterilerimizle ve tedarikçilerimizle birlikte yürüdüğümüz bu yolda birbirimize her daim güven zinciriyle bağlı kalmak istiyoruz. Bizi güçlü kılan en önemli etkenlerden birinin sizlerin sadakati olduğunu iyi biliyoruz.

Tecrübe

Doğru zamanda doğru yerde olmayı ilke olarak benimsedik. Karşılaştığımız her durumu ve edindiğimiz her tecrübeyi sizlere daha iyi hizmet vermek için kullanmaktayız.

Adres

Ofis: İvedik OSB. 1122. Cadde, No: 20/16 Yenimahalle-Ankara/TÜRKİYE

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2017 Razor Spare | Tüm Hakları Saklıdır.